Кінні прогулянки. Катання на конях.

Катання на конях.  Клуб Вестерн.Складно собі уявити пригода в стилі «вестерн» без участі таких благородних тварин як - кінь. Саме з цієї причини, наш клуб пропонує відмінну можливість - кінні прогулянки. Катання на конях - кращий варіант проведення дозвілля в колі сім'ї, активного відпочинку з друзями або романтичного побачення зі своєю другою половинкою.

  Прогулянки проходять за межею галасливого міста, далеко від міської метушні,

 по мальовничих стежками, вздовж річки. Це прекрасна можливість розслабитися, подихати чистим повітрям, насолодитися природою, зарядитися позитивними емоціями.

 Ви подумаєте - я раніше ніколи не катався на конях? Може я не зможу? Не варто сумніватися. Ви маєте можливість скористатися послугами досвідченого Кінні прогулянки.  ПК "Вестерн"інструктора, допомога якого зробить кінну прогулянку безпечною (навіть якщо у Вас немає досвіду). Для більш активних людей є можливість проведення уроку верхової їзди, що додасть Вам впевненості в собі і вміння триматися в сідлі.

  Доведено, що за інтелектом серед тварин коні стоять на п'ятому місці, випереджаючи собаку. Коні вміють аналізувати поведінку людини. Наші конячки спокійні і добре об'їздили. Перед прогулянкою Ви можете познайомитися, нагодувавши тварину морквою або цукром. І обов'язково фото на пам'ять)))

Гарного відпочинку і відмінних вражень!