Наші майданчики!!!

Майданчик №1

Майданчик для гри у будь-яку погоду та будь-яку пору року. Майданчик з дахом захищяє від сонця, дощу та снігу. Універсальна - підходить для проведення пейнтболу, лазертагу, кідбола. Майданчик має штучне освітнення. Зазвичай саме з майданчику №1 починаємо усі ігри. Площа 1250м.кв.

View the embedded image gallery online at:
https://western.in.ua/ua/nashi-majdanchiki#sigFreeId0508b25986

Майданчик №2

Майданчик під відкритим небом. На ньому проводимо ігри в гарну погоду. Підходить для пейнтболу, лазертагу та кідболу. Площа 1200м.кв. Майданчик має штучне освітлення.

View the embedded image gallery online at:
https://western.in.ua/ua/nashi-majdanchiki#sigFreeId0ffb94e388

Майданчик №3

Майданчик зі справжніми автомобилями та автобусом. Впевнені саме він стане улюбленим місцем для гравців. Площа 1100м.кв. Майданчик з дахом захищяє від сонця, дощу та снігу. Універсальна - підходить для проведення пейнтболу, лазертагу, кідбола. Майданчик має штучне освітнення.

View the embedded image gallery online at:
https://western.in.ua/ua/nashi-majdanchiki#sigFreeId342d9f3bb6

Майданчик №4

Майданчик з надувних фігур для гри в пейнтбол, лазертаг, кідбол. Використовується для проведення виїзних заходів на території ресторану,приватного будинку, лісу, заміському комплексі та ін. Кількість фігур від 10 до 45шт., в залежності від площі та кількості гравців. Мінімальна площа 300 м.кв. Можливе використання і на території нашого клубу.

View the embedded image gallery online at:
https://western.in.ua/ua/nashi-majdanchiki#sigFreeId574ca3762c

Майданчик №5

Стаціонарний/Виїзний майданчик для гри в пейнтбол, лазертаг, кідбол. Використовується для проведення виїзних заходів на території ресторану,приватного будинку, лісу, заміському комплексі та ін. Кількість фігур 11шт, залежить від площі та кількості гравців. Мінімальна площа 300 м.кв. Можливе використання і на території нашого клубу.

View the embedded image gallery online at:
https://western.in.ua/ua/nashi-majdanchiki#sigFreeId907ebed204