Подарунковий сертифікат "Пейнтбол" в Києві 

Не знаєте що подарувати співробітникам? Який подарунок краще всього подарувати другу або чоловіку? Звичайно чоловічий! Пейнтбол - це найкраще рішення подарувати йому незабутні враження і можливість добре провести час з друзями. Навіть якщо він ніколи раніше не грав, це не проблема, досвідчені інструктори підкажуть і покажуть! Заряд позитивними емоціями, адреналіном і враженнями - гарантовано!

 Що входить в подарунок "Пейнтбол"

* Інструктаж

* Кількість учасників від 6 до 10 осіб

* Кількість куль на 1 одного 200-300шт (в залежності від сертифіката).

* оренда екіпіровки (форма, маска, пейнтбольний маркер). !!! Взуття своє !!! .

  

 Вартість подарунка "Пейнтбол" 3200грн. (8осіб) (Рекомендований)

 

Подарунковий сертифікат на 6чел. 2700грн. (По 200кульок на кожного) .Час ≈1 годину.
Подарунковий сертифікат на 8чел. 4800грн. (По 300кульок на 1 особу). Час ≈1-2 години.
Подарунковий сертифікат на 10чел. (Великий) 7000грн. (По 300кульок на 1 особу + Літня альтанка + мангал, дрова 2 уп.). Час гри ≈2-3 години, альтанка цілий день.

Ще: Важлива інформація
* Подарунковий сертифікат "Пейнтбол" в Києві необхідно активувати протягом 60 днів з моменту покупки.
* Подарунковий сертифікат "Пейнтбол" необхідно активувати не пізніше, ніж за 7 днів до бажаної дати.
* Найближчі можливі дати та час проведення програми уточнюються у нас.
* Можливе перенесення дати програми через погодні умови.
* Форма одягу - спортивна.
* Рекомендуємо зручне взуття (кросівки).

* Кількість гостей обмежується тільки розміром альтанки.

* вживання алкоголю тільки після гри (див. правила)

Виготовлення подарункового сертифіката НА ЗАМОВЛЕННЯ !!!

З радістю повідомляємо вам, що з'явилася можливість замовити виготовлення подарункового сертифіката на замовлення за індивідуальними вимогами клієнта. Стандартні подарункові сертифікати виготовлені на 6, 8, 10 людей, а вам потрібно, наприклад на 7 або 13 чоловік, в такому випадку оптимальним варіантом буде виготовлення подарункового сертифіката на пейнтбол на замовлення.

 Як розрахувати вартість виготовлення?

Телефонуйте, ми порахуємо.

Правила подарункового сертифіката:

  1. Замовлення на сертифікат потрібно робити завчасно (нам потрібен час щоб підготувати і відправити сертифікат на поліграфію + плюс час на друк), бажано за 5-7 днів до потрібної дати;
  2. Якщо сертифікат розрахований за цінами буднього дня, значить і мати можливість скористатися ним можна тільки в будній день;
  3. Якщо сертифікат замовлений на 11 осіб, а приїхало 10, гроші за одну особу не повертаються, просто кульки з 11 людини розподіляються між іншими. Якщо навпаки приїхало більше людей, тоді доплачується відповідно до тарифів;
  4. Гроші за талон не повертається, в тому числі заставу 100грн .;
  5. Виготовлення сертифіката здійснюється тільки після внесення передоплати.

Сертифікат на пейнтбол. Порядок активації і проведення.

 Отже, Вам подарували подарунковий сертифікат на пейнтбол, але Ви не знаєте що з ним робити? Тоді нижче по пунктах ми розписали порядок дій.

Що потрібно для активації?

1. Подивитися на сертифікат, на ньому є контактні телефони та номер подарункового сертифіката.

2. Подумати коли Ви зможете з друзями приїхати і пограти, можливо потрібно комусь передзвонити. Узгодьте з усіма хто буде грати і виберіть бажану дату і час. Це дуже важливо, тому що переносити дату після запису не можна, в разі якщо Ви не приїдете - подарунковий сертифікат на пейнтбол - анулюється (пропаде ваш подарунок). Вийняток погодні умови.

3. Зателефонуйте за телефонами вказаними на сертифікаті. Повідомте нам номер сертифіката та кількість осіб, дату і час проведення гри. Якщо Вам потрібна альтанка після гри, так само повідомляйте заздалегідь (буває коли всі вони зайняті і вас ніде посадити).

4.Приїхфти потрібно вчасно, чи не з'являтися у суді, так як за вами можуть бути ще люди які хочуть пограти. У разі запізнення, інструкторам доводиться прискорювати процес гри. Якщо Ви заблукали або не можете нас знайти телефонуйте, ми допоможемо Вам дістатися.

5. Пам'ятайте, сертифікат дійсний протягом 60 днів з моменту покупки, а не з моменту коли його дарують. 60 днів достатньо щоб приїхати і пограти. Якщо сертифікат не використали протягом цього терміну він є недійсним. Послуги не надаються, гроші не повертаються.

Як проходить ігровий процес?

1. При прибутті на місце в Києві, Вам видається форма для гри, а саме штани, курточка з капюшоном, рукавички, маска, для дівчат ще жилети. Також місце де можна переодягтися, шафки з закриваються осередками на ключ.

2. Ділимося на команди. Залежно від кількості людей, виходячи з 4-6 осіб в команді.

3. Інструктаж. Вам розкажуть що таке маркер, як з ним користуватися, різні і важливі моменти під час гри, правила гри, правила техніки безпеки (див. Правила тут) .

4. Проведення гри. Хотів помітити, часто запитують - а скільки йде гра? У нас гра йде не за часом, а за кількістю куль. Чим швидше закінчаться кульки, тим швидше і закінчиться гра. Але в середньому 1-2 години (залежить від кількості куль).

5. Кінець гри. Усі переодягаються, здають форму, сидять в альтанці (якщо замовляли), смажать шашлики і т.д.