Виїздні ігри у пейнтбол та лазертаг.


Якщо Вам набридли традиційні посиденьки, пропонуємо їх провести активно, весело з використанням спортивних розваг, таких як пейнтбол, кідбол або лазертаг.

Що таке виїзна гра?

Це гра яка проводиться не на території клубу, а на території замовника. На яку наш клуб вивозить обладнання, поле, кулі, форму та інше - все що потрібно для гри в пейнтбол, кідбол та лазертаг.

Коли проводяться?

Зазвичай виїзні гри замовляють на заходи, наприклад - на день народження, як дорослих так і дітей, корпоративний захід, проведення змагань в навчальних закладах, дитячих таборах.

Де проводяться виїзні гри?

Виїздні ігри у пейнтбол та лазертаг можна проводити практично на будь-якій місцевості - це може бути приватний будинок, дача, стадіон, територія школи, офіс, спортзал, недобудовані будівлі, поле, берег річки, заміський комплекс, табір, кафе або ресторан.

Яка потрібна площадка для гри?

 Мінімальний розмір території залежить від кількості людей, але мінімальний 20 на 40 метрів під відкритим небом і не менше 200 м.кв. в закритому приміщенні. Якщо на території майбутнього майданчика немає природних споруд (дерева, яри, недобудовані будівлі), тоді виставляється надувне поле з фігурами від 11 до 40. Установка поля займає від 1 години до 2 годин.

Як це відбувається?

Ви робите дзвінок до нас, ми прораховуємо попередню вартість, якщо все влаштовує призначаємо зустріч на місці проведення гри, погоджуємо кількість учасників, можливість установки ігрового поля, прораховуємо остаточний бюджет заходу, погоджуємо умови, Ви вносите часткову передоплату.

Яку мінімальну і максимальну кількість людей?

Мінімальна кількість на виїзних іграх 10 осіб, для лазертаг мінімальне замовлення 1 година на людину.

Настав той день?

У призначену дату, за кілька годин до початку проведення виїздного лазертагу або пейнтболу, ми почнемо установку ігрового майданчика, зону для перевдягання, технічний куточок для обладнання. Перед грою всі отримають ігровий комплект (маска, рукавички, форма, маркер - в лазертаг тільки ігровий комплект (Тагер), форма за бажанням). Після перевдягання всі учасники проходять детальний інструктаж і ознайомлюються з правилами техніки безпеки.

У нас є все для проведення таких ігор.

Ціни на виїзні ігри з лазертагу:

Найменування Ціна за 1 чол.  будні / вихідні та святкові дні за 1 годину Ціна за 1 люд.  будні / вихідні та святкові дні за 2 години наступні години
ЛАЗЕРТАГ 350грн. 600грн. догов.

 Мінімальна оплачуване кількість - 10 осіб, якщо людей менше оплачується мінімальну кількість - 10. Також окремо оплачується трансфер.

Ціни на виїзне надувне ігрове поле:

Найменування Міні "11 фігур" Стандарт "20 фігури" Максі "40 фігур"
Надувний лазертаг майданчик 2000грн. 3000грн. 4500грн.

 Який розмір площадки вибрати? Все залежить від кількості людей - чим більше людей, тим більше необхідно фігур для комфортної гри. Рекомендуємо до 15 осіб - майданчик "Міні", до 30 чоловік майданчик "стандарт", до 50 чоловік майданчик "Максі". Так само, потрібно враховувати де буде встановлюватися майданчик.

 Виїзна надувна майданчик

 

Виїздні ігри у пейнтбол та лазертаг організовуються завчасно!