Подарунковий сертифікат на "Лазертаг" в Києві 

Не знаєте чим здивувати дитину? Який подарунок краще всього подарувати хлопчикові на день народження? Звичайно стрілянина! Кожна дитина мріє побігати зі зброєю в руках і в кого-небудь постріляти, він отримає незабутні емоції і відчуття, а також добре проведе час з сім'єю і друзями. Здивуйте його, подаруйте йому подарунковий сертифікат на лазертаг, нехай бере з собою друзів, батьків, родичів і приїжджає до нас.

Навіть якщо він ніколи не грав, досвідчені інструктори навчать його і його команду, підкажуть, покажуть як користуватися обладнанням.

Виготовлення подарункового сертифіката на лазертаг тільки НА ЗАМОВЛЕННЯ !!!

З радістю повідомляємо вам, що з'явилася можливість замовити виготовлення подарункового сертифіката на лазертаг на замовлення за індивідуальними вимогами клієнта. Тут немає стандартних подарункових сертифікатів, всі сертифікати виготовляються індивідуально під потреби і бюджет замовника. Виготовлення сертифіката всього 100грн. + Кур'єрська доставка(Якщо потрібна)

 Як розрахувати вартість виготовлення?

Телефонуйте, ми порахуємо.

Правила подарункового сертифіката:

  1. Замовлення на сертифікат потрібно робити завчасно (нам потрібен час щоб підготувати і відправити сертифікат на поліграфію + плюс час на друк), бажано за 5-7 днів до потрібної дати;
  2. Рекомендований вік 8-12років
  3. Якщо сертифікат замовлений на 11 осіб, а приїхало 10, гроші за одну особу не повертаються. Якщо навпаки приїхало більше людей, тоді доплачується відповідно до тарифів;
  4. Виготовлення сертифіката здійснюється тільки після внесення передоплати.

Сертифікат на лазертаг. Порядок активації і проведення.

 Отже, Вам подарували подарунковий сертифікат на лазертаг, але Ви не знаєте що з ним робити? Тоді нижче по пунктах ми розписали порядок дій.

Що потрібно для активації?

1. Подивитися на сертифікат, на ньому є контактні телефони та номер подарункового сертифіката.

2. Подумати коли Ви зможете з друзями приїхати і пограти, можливо потрібно комусь передзвонити. Узгодьте з усіма хто буде грати і виберіть бажану дату і час. Це дуже важливо, тому що переносити дату після запису не можна, в разі якщо Ви не приїдете - подарунковий сертифікат на лазертаг - анулюється (пропаде ваш подарунок).

3.Позвоніть за телефонами вказаними на сертифікаті. Повідомте нам номер сертифіката та кількість осіб, дату і час проведення гри. Якщо Вам потрібна альтанка після гри, так само повідомляйте заздалегідь (буває коли всі вони зайняті).

4. Пам'ятайте, сертифікат дійсний протягом 60 днів з моменту покупки, а не з моменту коли його дарують. 60 днів достатньо щоб приїхати і пограти. Якщо сертифікат не використали протягом цього терміну він є недійсним. Послуги не надаються, гроші не повертаються.

Як проходить ігровий процес?

1. При прибутті на місце в Києві, Ви переодягаєтеся, якщо замовляється форма - Вам видається форма для гри, а саме штани, куртка з капюшоном. Також місце де можна переодягтися.

2. Ділимося на команди. Залежно від кількості людей, це 2 або 3 команди.

3. Інструктаж. Вам розкажуть що таке Тагер, як з ним користуватися, різні і важливі моменти під час гри, правила гри, правила техніки безпеки (див. Правила тут) .

4. Проведення гри. Залежно від кількості людей, якщо багато, проводимо турнір.

5. Кінець гри. Всі переодягаються, здають форму, сидять в альтанці (якщо замовляли), смажать шашлики і т.д.