Лазертаг в Києві

Зі скількох років можна грати?

Мінімальний вік для гри 7 років. Це мінімальне вимоги для виконання правил гри і безпеки. Рекомендований для гри вік від 8 років. Лазертаг не тільки для дітей, а й для дорослих, а можна і всім разом.

Чому обирають лазертаг клуб Western?Зброя яке використовується в лазерних боях.

У Києві знаходиться безліч лазертаг клубів надають аналогічні послуги, але у нас є безліч переваг:

 • у нас міцне і надійне обладнання, сертифіковане в Україні;
 • 2 накриті майданчики на 1300 та 1100 квадратних метрів. , Ви не будете переживати за погодні умови;
 • 70 комплектів для гри (при необхідності можемо збільшити до 120);
 • 3 ігрові майданчики;
 • в клубі ми граємо новим поколінням обладнання 2021 року випуску (все обладнання з екранами, моментальною статистикою, датчиками поразки не тільки на голові, а й на зброї, і іншими плюшками) ;
 • наше обладнання бездротове, немає ніяких проводів які заважають під час гри;
 • вага обладнання всього 1 кг., що дуже важливо для дітей;
 • Лазертаг гранати - БЕЗКОШТОВНО!
 • кожне обладнання має приціл коліматора ( за нього доплачувати не потрібно ), який спрощує гру для дітей;
 • при бажанні є камуфляжна форма, для повного занурення в гру;
 • майданчики на відкритому повітрі;
 • надаємо в оренду альтанки від 14 до 100 осіб (є зимові альтанки з опаленням та літні з кондиціонерами), для будь-яких заходів;

Що таке лазертаг?Лазертаг Київ - клуб Вестерн

У перекладі з англійської мови "laser" - лазер / промінь, "tag" - мітка. Відповідно в перекладі лазерні бої - потрапляння лазером / лучем в мітку. Це гра як для дорослих, так і для дітей.

Військовий лазертаг - це не просто дитяча комп'ютерна гра або дитячі автомати, це серйозний тренажер, який використовують спец служби для тренувань в різних країнах світу.

Гра дуже схожа на  пейнтбол , як за правилами, так і за принципом гри. Тільки тут не стрілятимуть кульками з фарбою, а лазерними променями.

Переваги лазертаг?Лазертаг в Києві - клуб Вестерн

 • безпека в грі;
 • це краще будь-якої комп'ютерної гри в стрілянина;
 • можливість ведення статистики гри;
 • можливість програмування кількості патронів і життів;
 • радіус ураження до 200 метрів;
 • ніякого одягу, масок і т.д., гра проходить в будь-який зручний одяг;
 • відсутність перешкод від вітру;
 • реалістична перезарядка;
 • гра проходить за часом, а не від кількості кульок;
 • вага обладнання до 1 кг., що спрощує гру дітям;
 • ніяких неприємних відчуттів;
 • це можливість вибратися на природу з друзями та сім'єю;
 • діти, підлітки, дівчата і хлопці - можуть грати одночасно!
 • обладнання в лазерних боях видає звукові і світлові ефекти;
 • обладнання оснащене колліматорними прицілами;
 • КРАЩА МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕВІРИТИ КОМП'ЮТЕРНІ НАВИЧКИ У РЕАЛЬНОМУ ЖИТТІ!

Як проводяться ігри в зимовий час або взимку?

У зимовий час дуже гостро стоїть питання про тепло і комфорт під час гри. Багато дуже переживають щоб діти не замерзли і не захворіли. Як показала наша практика, в основному мерзнуть батьки, які стоять і спостерігають за процесом гри. Навіть якщо раптом комусь стало холодно, у нас є обладнана тепла альтанка в якій можуть зігрітися батьки, а також охолонути діти.

При іграх в зимовий час:

 1.  Не одягайте дитину як капусту зі ста дрібничками, дітям під час гри жарко і вони почнуть просити щось зняти. Ми рекомендуємо одягати термобілизна і на верх просто курточку (НЕ пухову бажано) з шапкою і рукавичками.
 2. Беріть з собою чай. У нас є чайник, можна в теплій альтанці посидіти в перерві або після гри.
 3. Замерзлі батьки сидять в теплій альтанці.

Яке екіпірування в лазертаг?

У лазерних боях спеціальне екіпірування не потрібне, крім датчиків, в які потрібно попадати. Вони закріплюються на голові. При бажанні можна взяти в оренду камуфляжну, для повної реалізації бою.

Де проводиться?

 Гру можна провести як на виїзді, так і на наших майданчиках, які знаходяться в Києві на лівому березі на Троєщині, докладніше тут . Ми дуже рекомендуємо проводити ігри на наших майданчиках. У нас цікаво, безпечно і весело, а також є криті майданчики при поганій погоді.

Як проводиться лазертаг?

Перед початком гри всі діляться на команди (не більше 15 чоловік у команді), якщо людей багато ділимося на багато команд і будемо влаштовувати чемпіонат. Далі по черзі всі команди переодягаються (якщо замовляли форму). Далі вибір сценарію гри і налаштування обладнання.

Команди змагаються на виліт. Перемагає команда з найбільшою кількістю перемог. 

Після гри або перед можна замовити альтанку для спільного святкування перемоги.

Яка вартість?

Ціна лазерні часу на який Ви замовляєте. Стандартна программа гри - це 2 години:

 

Про ігри:

- Іменинники грають безкоштовно (При пред'явленні свідоцтва про народження або паспорта). Мінімальна кількість граючих по акції іменинника 8осіб, 7 оплачується, 8-ий безкоштовно)

Лазертаг гранати та колліматорний приціл  на лазертаг зброю -  БЕЗКОШТОВНО для кожного гравця! .

послуга Ціна будні Ціна  вихідні та святкові дні
Ціна за 1 годину з людини

400 грн. / Чол. 

400 грн. / Чол. 

+ 30 хв гри + 200 грн. / Чол. + 200 грн. / Чол.
Форма для лазертаг (за бажанням) +50 грн. / Шт. +50 грн. / Шт.

УВАГА!!! При замовленні тільки лазертаг і тільки на одну годину ціна - 450грн. за 1 людину. Мінімальний час гри 1 година. Мінімальна кількість для гри в лазертаг 6 (Рекомендуємо мінімум 8 людей - тоді проходить набагато веселіше і цікавіше)

Як можна ще грати в лазерні бої?

Сценарії гри в лазертаг які ми використовуємо на нашому майданчику:

 1. Гра "Стінка на стінку" . Всі гравці діляться на дві команди і займають місця на своїх базах. Основне завдання знищити протилежну команду. Це найпопулярніший сценарій гри в лазертаг. Мінімальна кількість гравців 6 осіб. Грається в будь-якому віці.
 2. Гра "Захоплення прапора" . По центру поля ставиться прапор, основне завдання захопити прапор і віднести його до себе на базу. Або варіант коли у кожної команди свій прапор, завданням є захоплення прапора противника і переміщення його на свою базу. Мінімальна кількість гравців 8 осіб, грається з дітьми старшого віку.
 3. Гра "Всі проти всіх". У цьому сценарії кожен грає сам за себе. Усі гравці розходяться по полю і займають вільні укриття. Основне завдання вижити і знищити всіх супротивників. Можна ще поділиться на команди по 2 особи і грати один проти одного. Грається в будь-якому віці.
 4. Гра "Захоплення точки" . По центру поля ставиться контрольна точка яку необхідно захопити і утримати протягом 5 хвилин. Команда яка утримає точку 5 хвилин вважається переможцем. До гри допускаються діти в будь-якому віці.
 5. Гра "Супер герой" . 1-2 гравцям ставиться 8-16 життів. Залежно від кількості гравців. Завдання супер героїв захопити будівлю, а її захисників утримати оборону протягом 5-10 хвилин.
 6. Гра "Хижак" . Одному гравцеві ставиться 16-32 життя (в залежності від кількості гравців) - він і є хижаком. Завдання команди знищити хижака. Найчастіше хижаком ставиться дорослий і більш досвідчений гравець або наш інструктор.
 7. "Зачистка будівлі".
 8. "Гра з гранатами"

Є ще багато різних сценаріїв для гри в лазертаг. Але, як показала практика проведення ігор на нашому майданчику, не всі сценарії ігор в лазертаг зрозумілі і цікаві для дітей. Тому ми залишили найпростіші і цікаві для дітей.